«Похід на контрабанду» чергова імітація.

«Похід на контрабанду» чергова імітація.

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога прокоментував ситуацію, щодо " Походу на контрабанду" - доручення голови уряду Держаудитслужбі, ДФС, Держгеокадастру і Національній поліції перевірити лісові господарства на предмет незаконної вирубки лісу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Великий відсоток нардепів і керівників на місцях в Україні мають по 2-3 паспорти
2014-12-15 14:47:00

Віктор Балога: Великий відсоток нардепів і керівників на місцях в Україні мають по 2-3 паспорти

Великий відсоток нардепів і керівників на місцях в Україні мають подвійне або потрійне громадянство. Про це в програмі "Люди. Hard Talk.LIVE" на телеканалі "112 Україна" заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 "Деякі губернатори мають три паспорти, півпарламенту, може, ні, але великий відсоток депутатів мають по два паспорти. Багато керівників на місцях, топ-менеджерів мають по два паспорти, по три паспорта", - сказав він.

 
За словами нардепа, в Україні необхідно на законодавчому рівні вводити подвійне громадянство.
 
"Сьогодні, швидше за все, нам потрібно приймати на законодавчому рівні питання подвійного громадянства, як це існує у цивілізованих країнах. А той, хто може, він має подвійне громадянство, а той, хто не може, каже, що він сепаратист. Ми такі речі маємо в Закарпатті, ми такі речі маємо в Чернівцях, і у Львівській області, можливо, менший відсоток. І однозначно на сході і півдні України. Над цим необхідно працювати, в першу чергу - президенту", - зазначив Віктор Балога.
 
Повне відео можна переглянути за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=L_wPy_-a7fs&list=UUDKNNTIDO6W8YSf4HUf0Wt
 
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"