Сергій Жук: Харківська митниця - організоване злочинне угруповання.

Сергій Жук: Харківська митниця - організоване злочинне угруповання.

«В черговий раз затримання митника у Харківському аеропорту, який лише маленький механізм у великій корупційній схемі. Сьогодні місцеві підприємці біжать працювати до інших регіонів, заявляючи, що Харківська митниця - організоване злочинне угруповання. Нас статистика, на підтвердження, вражає!» - на своїй сторінці у Facebook написав Сергій Жук - голова Харківської обласної організації політичної партії "Єдиний Центр", помічник - консультант народного депутата України Віктора Балоги.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Шумілкін: Єдиний Центр готовий нести відповідальність за роботу кожного кандидата, що переміг, висунутого від партії
2009-06-26 15:30:00

Шумілкін: Єдиний Центр готовий нести відповідальність за роботу кожного кандидата, що переміг, висунутого від партії

«У п'яти виборчих кампаніях цього року представники Єдиного Центру отримали 25% підтримки українців», – повідомив голова Харківської обласної організації Єдиного Центру Володимир Шумілкін.

Про це він сказав на прес-конференції в п'ятницю.

 

За словами Шумілкіна, основні політичні сили ігнорують перевибори в місцеві органи влади, особливо – в сільські ради. «У наших політиків всі думки вже про президентську кампанію. Хоча, якщо ми візьмемо, наприклад, Дергачі або село Безруки, то від того, хто тут буде мером, сільським головою або депутатом часто залежить значно більше, ніж від прізвища прем'єр-міністра, лідера опозиції або голови Верховної Ради. Саме місцева влада вирішує всі господарські питання», – переконаний він.

 

Шумілкін підкреслив, що підтримка виборцями Єдиного Центру зростає: «40 (з 165) перемог на виборах сільських, селищних і міських голів – це кращий результат серед всіх політичних сил. Для порівняння: у ПР – 10%, БЮТ – 8,5%, НСНУ – 4%».

 

Він зазначив, що «результати виборів на місцях – це не сухі цифри замовлених опонентами рейтингів, а реальна оцінка довіри до політичної сили, коли виборці підтримують тих, хто готовий вирішувати місцеві проблеми».

 

«Люди довіряють відповідальному кандидатові. Єдиний Центр готовий нести відповідальність за роботу кожного кандидата, якого висував на посаду і який переміг», – додав Шумілкін.

 

Що стосується позиції партії з приводу участі в президентській гонці, зауважив Шумілкін, вона буде оприлюднена після офіційної дати старту виборчої кампанії – не раніше 16 вересня.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"