Руслана Гулого обрано головою ХОО ПП Єдиного Центру

Руслана Гулого обрано головою ХОО ПП Єдиного Центру

Інформація

Позиція партії друкуватиДрукувати

Законодательные инициативы

Василь Петьовка відкликає свій законопроект щодо внесення змін до закону «Про інформацію»
2015-02-16 20:30:00

Василь Петьовка відкликає свій законопроект щодо внесення змін до закону «Про інформацію»

Позафракційний народний депутат Василь Петьовка відкликає свій законопроект №2111 про внесення змін до Закону України "Про інформацію" (щодо поширення масової інформації в мережі "Інтернет"), зареєстрований 12 лютого 2015 року.

 «Я не можу не зважати на громадську думку. Якщо юристи, експерти, журналісти вбачають в цьому законопроекті загрозу для свободи слова, значить він не повинен потрапити до сесійної зали і стати законом. Саме тому, цей документ буде відкликано мною з Верховної Ради», - заявив народний депутат.

 
Разом з тим, Василь Петьовка зауважив, що не ставив собі за мету посягати на свободу висловлювань, чи, тим більше, боротися з блогерами.
 
«Інтернет – це не лише сотні і тисячі чесних журналістів, експертів, громадян з активною життєвою позицією, які використовують його для самоорганізації чи боротьби з несправедливістю. Інтернет – це ще й механізм, завдяки якому держава-агресор влаштовує провокації, дезінформує наших громадян, сіє серед людей паніку та зневіру. Але, люди, які до цього причетні, не несуть за це ніякої відповідальності і абсолютно вільно займаються підривною діяльністю», - пояснив політик.
 
Політик наголосив, що саме цього сегменту інтернету – фейкових блогерів і ботів Кремля – стосувався його законопроект. Але, так як громадськість має до нього питання, він відкликає його з Верховної Ради.  Василь Петьовка сподівається, що держава в партнерстві з громадськістю все ж розроблять механізм боротьби з дезінформацією, який не створюватиме ризиків для свободи слова в Україні.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"