Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога : Максимум, чого може добитися Порошенко, – це розірвати країну
2019-04-18 19:18:00

Віктор Балога : Максимум, чого може добитися Порошенко, – це розірвати країну

Остання соціологія показує, що чим би не займався штаб Порошенко, що би він не обіцяв людям, як би не називав свого опонента – народ хоче нового президента. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 На думку політика, максимум, чого може добитися Порошенко, – це розірвати країну. Він уже зробив так, що люди ненавидять один одного. Родичі, сусіди, друзі гризуться між собою. Через пропаганду ненависті українська нація втрачає людське обличчя. Петро зробив так, що сьогодні у суспільстві більше ненависті, ніж в 2014 році. 

 
Уже відомо, хто переможе на цих виборах. Але В. Балога не знає, як помирити людей після 22 квітня. Як зробити так, щоб українці зрозуміли, що усім нам разом треба рухатися вперед і будувати нову Україну? Бо Порошенко про це не думає. У нього і так все добре. 
 
“Люди добрі. Схаменімося! Досить ненавидіти один одного. Усі п’ять років Порошенко думав тільки про себе і про своїх друзів. Вам з ним не жити і дітей не ростити. Ви з ним в різних світах. У вас робота, платіжки, родичі, сусіди, а у нього Мальдіви, гроші і високі паркани.
 
Нам з вами жити в цій країні. Невже Порошенко вартий того, щоб гаркатися з близькими людьми? Невже Порошенко прийде допоможе скопати город? Невже Порошенко вислухає, коли вам буде важко? Невже ми готові розірвати країну заради однієї людини, яка чіпляється за владу?” - закликав нардеп. 
 
 
 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"