Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога : Україна різна з різним ставленням до історичних постатей
2019-02-14 18:46:00

Віктор Балога : Україна різна з різним ставленням до історичних постатей

Вважаю, що на виборах поліція має адекватно реагувати на провокації, незалежно від того, якою мовою говорять так звані активісти і чиї портрети в них в руках. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 Бо, як показують останні тижні, для декого в високих кабінетах боротьба за владу не має меж і всі засоби згодяться. Провокації на кожному кроці – у Львові, у Білій Церкві, у Харкові, в Житомирі. Це при тому, що до виборів майже два місяці. А що буде в березні, за тиждень до голосування, за день? Тому, на думку Віктора Балоги,  якщо правоохоронці зариють голову в пісок, то демократія в країні закінчиться і нами керуватимуть провокатори. 

 
“Не маю нікого конкретно на увазі. Лише констатую очевидний факт – активістом зараз представляється кожен, і дуже рідко це є люди з громадського сектору. А як правило, ниточки від них тягнуться до криміналу або у високі кабінети десь на Банковій. 
 
Тому поліція має реагувати на всі випадки порушення закону в період виборів. Разом з тим я не вважаю, що флешмоби – це хороша ідея. Україна різна з різним ставленням до історичних постатей. І одного перейменування вулиць точно замало, щоб люди за один день змінили своє ставлення до Бандери чи будь-кого іншого”, - переконаний політик.
 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"