Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сергій Жук: Приборкати корупцію у ДФС, сьогодні у влади на це немає сил та головне  -  бажання
2019-02-08 19:35:00

Сергій Жук: Приборкати корупцію у ДФС, сьогодні у влади на це немає сил та головне - бажання

Голова Харківської обласної організації Єдиного Центру, помічник - консультант народного депутата України Віктора Балоги прокоментував факт чергової фіксації корупційних дій на митниці, зокрема в Одеській області, де на хабарі затримали головного інспектора митного поста Одеської митниці ДФС.

 «Чергове затримання на митниці.

 
Вкотре наголошую, що сьогодні реформи фіскальних органів не існує навіть у планах чи думках. Всі останні роки корупціонери борються лише за контроль за фінансовими потоками, що тільки зменшуються, та переділяють сфери впливу над бізнесом що ще якось виживає. 
У фіскальний службі працюють на ключових посадах, з верху до низу, виключно особи заплямовані злочинами пов'язаними з корупцією.
 
Та за останні декілька років, службу максимально посилили люстрованими злодіями яких і по сьогоднішній день поновлюють на посадах. Під виглядом реформ податкова та митниця, умисно , приведені до занепаду як механізм що працює на державу. Без повної кадрової "зачистки" рядів з набуттям реальної відповідальності, тих хто винен в усіх цих службових злочинах, не має навіть надії, на хоча б, зупинку падіння цього державного сектору.
 
Приборкати корупцію у ДФС, сьогодні немає у влади сил та головне - бажання», - заявив Сергій Жук
 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"