Віктор Балога: Порошенко добре постарався, щоб зіпсувати нам стосунки зі Штатами

Віктор Балога: Порошенко добре постарався, щоб зіпсувати нам стосунки зі Штатами

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога висловив своє бачення розвитку стосунків України зі Сполученими Штатами:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиноцентристи Харківщини вітають земляків з Днем Соборності України!
2019-01-22 09:52:00

Єдиноцентристи Харківщини вітають земляків з Днем Соборності України!

Щорічно 22 січня український народ відзначає - День Соборності України. Саме цього дня у 1919 році на Софійській площі у Києві було проголошено Акт про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Українську державу.

 Шановні Харків'яни!

 
Від імені єдиноцентристів Харківщини і нашого лідера Віктора Балоги, прийміть щирі сердечні вітання до Дня Соборності України.
 
Протягом століть ідея територіальної єдності була вкрай важливою для України у боротьбі за свої національні інтереси. Ми відчуваємо , що соборність глибоко пройшла через наші серця і душі, великі втрати та перемоги . Зараз ми великий єдиний народ, який панує на своїй землі  та будує власну долю. Кожного дня ми демонструємо світу нашу силу і волю, відстоюючи суверенітет і цілісність нашої держави.
 
Дорогі друзі, вітаємо вас зі святом, зичимо всім миру і злагоди, міцного здоров’я і благополуччя у кожній родині, сил та натхнення для нових звершень на благо рідного краю та України! Слава Україні ! Героям Слава !
 
З Повагою
Голова Харківської обласної організації Єдиного Центру
Сергій Жук

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"