Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Посилити дії щодо захисту громадян на вулицях міста закликають правоохоронців  Єдиноцентристи Харківщини
2019-01-16 15:54:00

Посилити дії щодо захисту громадян на вулицях міста закликають правоохоронців Єдиноцентристи Харківщини

"Останнім часом почастішали повідомлення про напади на громадян у місті та області, як у темну пору доби, так вже і в день. Враховуючи ситуацію, що з одного боку не дружня нам територія РФ, а з іншого зона проведення ООС, в області дуже велике скупчення людей які, в тому числі й шукають кошти до існування і у незаконний спосіб," - так прокоментував ситуацію щодо розгулу злочинності у регіоні голова Харківської обласної організації Єдиного Центру, помічник - консультант народного депутата України Віктора Балоги.

Так вранці 16 січня у Харкові двоє невідомих скоїли збройний напад на офіцера Департаменту карного розшуку Національної поліції біля його будинку. В результаті той отримав важкі поранення. Так цей випадок може бути, звісно, пов'язаний із професійною діяльністю правоохоронця. Але все, щоденне інше, напади чи шахрайські дії зловмисників, які направлені на незаконне збагачення тощо. - Про це заявили у Харківській обласній організації Єдиного Центру.

 
За словами партійців бойові дії на Сході країни, безлад у владі, тотальна корупція, бідність громадян та недолуга, злочинна псевдореформа міліції - поліції створили всі передумови для можливості дій зловмисників.
 
Єдиноцентристи Харківщини закликають правоохоронців посилити заходи щодо захисту законних прав, інтересів та здоров'я громадян у місті та області.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"