Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Харківські єдиноцентристи вітають з Рiздвом Христовим та Новим Роком!
2018-12-25 10:54:00

Харківські єдиноцентристи вітають з Рiздвом Христовим та Новим Роком!

Дорогі співвітчизники! Від імені членів партії «Єдиний Центр» та нашого лідера Віктора Балоги, вітаємо вас з найприємнішими улюбленими і довгоочікуваними - Новорічними святами!

 У свята ми завжди підводимо підсумки року і це точка відліку для нових починань. 2018 був складним, він поставив перед нами багато завдань, головна з якої - кого ми будемо обирати, з надією про успішний курс України на довгі роки вперед. 

 
Так зараз ми вже входимо в фазу виборів - президентські, парламентські, за ними місцевих рад. Але тільки разом треба шукати шляхи вирішення проблем. Кожен з нас насамперед думає і працював для благополуччя своїх рідних і близьких, для розвитку і зміцнення нашого рідного Харкова та України. Адже добробут в країні нерозривно пов'язаний з достатком кожної української родини.
 
Проводжаючи рік, що минає, хочється сказати всім мешканцям України слова особливої подяки за працьовитість і оптимізм, за все, що ми зуміли зробити разом, за спільні плани на майбутнє зміцнення нашої держави.
 
Нехай 2019 рік увійде в кожен дім, кожну родину з добром і щастям, виправдає всі ваші мрії та сподівання! Від усієї душі бажаємо здоров'я, душевної гармонії, фінансового благополуччя, підтримки друзів і уваги близьких. Миру і стабільності в нашій країні! Україна понад усе!
 
З повагою
Харківська обласна організація Єдиного Центру.
Харківська міська організація Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"