Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сергій Жук: Боротьба за національні інтереси - лише демагогія.
2018-12-22 18:52:00

Сергій Жук: Боротьба за національні інтереси - лише демагогія.

Інформацію щодо можливої відміни Мораторію на перевірки малого та середнього бізнесу, прокоментував голова Харківської обласної організації Єдиного Центру, помічник - консультант народного депутата України Віктора Балоги.

«Хто вирішив цими діями нанести черговий удар по рейтингу керівництва України ?!! Зрозуміло, що цей крок, як і багато інших за останній час, зводять нанівець позитивні зусилля державної влади, що все ж таки були і є», - на своїй сторінці у Facebook написав Сергій Жук - голова Харківської обласної організації політичної партії "Єдиний Центр", помічник - консультант народного депутата України Віктора Балоги.

 
«Прикро, що останні дії тільки підвищують корупційні ризики в країні з слабкою економікою та низьким соціальним становищем. 
Так і надалі ситуація, що тільки погіршується, виштовхує за кордон українців, які не бачать перспективи розвитку зокрема підприємництва, так і соціального захисту, науки, творчості тощо. Зростають тільки - зухвала корупція у всіх сферах зверху до низу, злочинність та вимушене падіння моральних та єдиних патріотичних, релігійних цінностей тощо. Сьогодні боротьба за національні інтереси - лише демагогія.
Країні потрібна повна перезагрузка, з верховенством права та невідворотністю покарання за порушення та злочини, які не повинні мати часу давності, навіть смертна кара тощо. 
Час діяти, країна на межі - під загрозою вже як генофонд, територіальна цілісність та й саме існування держави», - наголосив Сергій Жук

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"