Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сергій Жук: Кордон України перетворився на корупційне лихо
2018-12-16 20:34:00

Сергій Жук: Кордон України перетворився на корупційне лихо

Голова Харківського Єдиного Центру Сергій Жук прокоментував інформацію, яка надходить з відкритих джерел, що попри заборону на в’їзд громадянам Російської федерації чоловічої статі віком від 16 до 60 років, вони і надалі продовжують вільно перетинати державний кордон України, сплачуючи хабарі прикордонникам.

«За останні роки державний кордон України перетворився на корупційне лихо. Починаючи з будівництва "стіни" закінчуючи операціями "шуби" та " ікра" на ринках чи незначними довідками у прикордонників, митників чи ДМС тощо, все це відкрите джерело незаконного збагачення окремих осіб, що сьогодні, кожен день як в останній, грабують громадян та державу у особливо великих обсягах.» - на своїй сторінці у Facebook написав Сергій Жук - голова Харківської обласної організації політичної партії "Єдиний Центр", помічник - консультант народного депутата України Віктора Балоги.

 
«Зараз, як ніколи раніше, українське суспільство розуміє, що тільки нова сильна влада, з волею до радикальних змін, та великим бажанням втілення дій щодо руйнації старої корупційної системи, може вирвати країну з прірви та рухати по цивілізованому напрямку», - наголосив Сергій Жук
 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"