Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сергій Жук: Харківська митниця - організоване злочинне угруповання.
2018-12-03 12:57:00

Сергій Жук: Харківська митниця - організоване злочинне угруповання.

«В черговий раз затримання митника у Харківському аеропорту, який лише маленький механізм у великій корупційній схемі. Сьогодні місцеві підприємці біжать працювати до інших регіонів, заявляючи, що Харківська митниця - організоване злочинне угруповання. Нас статистика, на підтвердження, вражає!» - на своїй сторінці у Facebook написав Сергій Жук - голова Харківської обласної організації політичної партії "Єдиний Центр", помічник - консультант народного депутата України Віктора Балоги.

 «Наголошую, знову і знову - ніяка сьогоднішня реформа-фейк не врятує митницю і взагалі ДФС від злодіїв, тільки повномасштабна тотальна зачистка від старих кадрів як у ДАЇ, може дати надію на початок роботи ДФС у цілому на державу, а не на кишені окремих осіб.

 
Звісно, така навіть думка, сьогодні лякає корупціонерів з верху до низу, що привласнили митницю та податкову. Тому будуть реформи - маніпуляції з роз'єднанням чи з'єднанням тощо, де головна мета - старим прогнилим злодіям корупціонерам оставаться при посадах.
 
Українське суспільство, має можливість, все змінити, якщо дійсно бажає», - зазначив Сергій Жук.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"