Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сергій Жук: У ДФС замість реформ - профанація.
2018-11-26 23:33:00

Сергій Жук: У ДФС замість реформ - профанація.

Голова Харківського Єдиного Центру Сергій Жук прокоментував ситуацію, щодо чергового викриття на хабарництві двох посадовців Головного управління Державної фіскальної служби України в Київській області.

«Сьогодні податкова та митниця - ДФС є най корумпований орган в країні. Навіть за останні 5 років, так звані реформи в службі проводилися виключно під узурпування центральним тимчасовим керівництвом всіх механізмів органу, для контролю за фінансовими потоками, руками все тих недолюстрованих старих корупціонерів, що й по сьогодні ручні та керовані за рахунок "гачка" на якому їх тримають!» - на своїй сторінці у Facebook написав Сергій Жук - голова Харківської обласної організації політичної партії "Єдиний Центр", помічник - консультант народного депутата України Віктора Балоги.

 
«Звісно, суспільство досі вимагає змін-реальних реформ. Але замість зачищення служби від корупційного лиха , продовжується профанація у вигляді - розділення ДФС на окремі структури тощо...все ж під тих злодіїв, що грабують платників податків та державу зараз.
 
Впевнений, наступним кроком, може бути нарешті й кадрова переатестація, за результатами якої, як і у МВС - будуть набиті кішені тих хто буде керувати процесом за рахунок пограбованого бюджету, залучених коштів спонсорів, та коштів все тих же злодіїв що знову остануться в службі !!! Так, що ми ЗДОБУЛИ?!», - наголосив Сергій Жук
 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"