Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сергій Жук : Сьогодні на митниці, кожен керівник - корупціонер і злодій, з презумпцією невинності
2018-11-13 11:27:00

Сергій Жук : Сьогодні на митниці, кожен керівник - корупціонер і злодій, з презумпцією невинності

Голова Харківського Єдиного Центру Сергій Жук прокоментував ситуацію, щодо заяви Генерального прокурора України, про корупцію на митниці де держбюджет недоотримує 30% митних платежів.

 «Практично згоден з генеральним прокурором, хоча взагалі у нього майже все, на моє особисте переконання, політичний популізм. 30 відсотків, це дуже занижена оцінка, мабуть цифра політичної доцільності.» - на своїй сторінці у Facebook написав Сергій Жук - голова Харківської обласної організації політичної партії "Єдиний Центр", помічник - консультант народного депутата України Віктора Балоги.

 
«Митниця зараз цілком перебуває заручником у корупціонерів - злодіїв які нею керують. Сьогодні вже всім зрозуміло, що з часів Революції гідності змінилося одне - ті ж самі люди стали, відверто, більше красти.
 
Не один злодій не покараний, а то й підвищені. Хабарі, монополізація зовнішньоекономічної діяльності бізнесу під брокерів та фірми впливу цих корупціонерів, кругова порука - ОЗ, кадрова корупція в Службі, масова контрабанда та різні схеми з заниження вартості чи взагалі не сплати податків тощо. 
Тільки за відповідальної, сильної влади та наполегливості українського суспільства можна відправити корупціонерів – злодіїв за грати, повернути награбоване та запустити Службу під пильним наглядом з новими людьми.
 
Сьогодні на митниці, кожен керівник - корупціонер і злодій з презумпцією невинності. 
Ми, як і все активне суспільство, бачимо Україну сильною та заможною, за що і триває боротьба..», - зазначив Сергій Жук.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"