Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сергій Жук - Корупцією в митниці та податковій час подолати.
2018-11-01 20:46:00

Сергій Жук - Корупцією в митниці та податковій час подолати.

Голова Харківського Єдиного Центру Сергій Жук прокоментував ситуацію, щодо встановлення факту та затримання службою безпеки України співробітника Харківського управління ДФС, де податківці вимагали від керівника місцевого комерційного підприємства двісті тисяч гривень.

«Наголошую, що Я постійно, і публічно вимагаю від всіх керівників Харківської ДФС, як податківців так і митників докладати максимум зусиль по контролю за співробітниками з дотримання законодавства, з метою запобігання проявам корупції.» - на своїй сторінці у Facebook написав Сергій Жук - голова Харківської обласної організації політичної партії "Єдиний Центр", помічник - консультант народного депутата України Віктора Балоги.
«Постійно ми отримуємо інформацію щодо неправомірних дій по відношенню до суб'єктів господарювання, участь співробітників в бізнесі у незаконний спосіб тощо. Всі вже бачать що привищення службових повноважень та відкрите вимагання хабарів, створення злочинних схем та їх прикриття, зокрема створюється недолюстрованими та причетних раніше до корупції співробітниками яких не звільнено, а у окремих випадках підвищено !!!»
Цей ганебний випадок, як і інші не остануться поза увагою суспільства та нашою, буде ретельно розглянуто і передумови вчинення дій, якість кадрової політики в умовах реформи тощо.
Хочу подякувати окремим... співробітникам СБУ за професіоналізм та принципову, антикорупційну позицію.
 Сьогодні суспільство вже майже втрачає довіру до будь-яких силових органів, більша частина підприємців наголошує на відсутності сенсу, взагалі до когось звертатися з питань захисту їх законних прав та інтересів.
Корупцією в митниці та податковій час подолати. 
Ми вимагаємо від керівників Прокуратури та СБУ як у регіоні, а особливо центральних підрозділів, звернути увагу на діяльність Харківської ДФС - податкової та міліції, зокрема митниці.» - наголосив Сергій Жук
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"