Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Харківські единоцентристи вітають з Днем захисника України!
2018-10-14 10:45:00

Харківські единоцентристи вітають з Днем захисника України!

14 жовтня - це пам’ятна дата об’єднує чотири величні свята – день Українського козацтва, день утворення Української повстанської армії, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День захисника України.

Шановні земляки!

 

Від імені Харківської обласної організації партії “Єдиний Центр“ та нашого лідера Віктора Балоги, вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України!
Віками наш народ переживав важкі часи, були в Україні війні і повстання, але українці боролися, як ї зараз, за краще життя, де кращі чоловіки і жінки віддали своє життя у боротьбі за щастя рідного народу, а багатьох імена так і залишилися незнаними, невідомими нащадкам! 
Ми з особливою повагою й пошаною ставимося до героїв, які хоробро відстоюють волю й суверенність держави . Їх чимало було в історії нашої країни, імена цих відважних синів і доньок рідної землі кров'ю уписані в її пам’яті.
Ми пам’ятаємо всіх героїв - полеглих земляків, ми шануємо тих, хто вже демобілізований, волонтерів тощо. 
Неймовірний сплеск патріотизму спостерігається сьогодні в Україні. Ще ніколи ми так не пишалися нашою національною символікою, своїм українським громадянством. Тож ми не дозволимо російському агресору та внутрішньому корумпованому зраднику здійснити їх чорні задуми, захистимо свою землю - державу.  
Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої країни і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенітету, недоторканості та зростання соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожний робить свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України.
У цей святковий день від душі бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!
 
З повагою 
Голова  ХОО Єдиного Центру  Сергій Жук  

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"