Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сергій Жук - Безкарність корупціонерів на Митниці та у ДФС в цілому вражає.
2018-09-24 11:31:00

Сергій Жук - Безкарність корупціонерів на Митниці та у ДФС в цілому вражає.

Голова Харківського Єдиного Центру Сергій Жук прокоментував ситуацію, щодо затримань посадовців, що почастішали на українських митницях, зокрема випадок в Одесі, де під час обшуку у затриманого митника знайшли вражаючу колекцію антикваріату.

«Зухвала наглість злодіїв та безкарність корупціонерів на Митниці та у ДФС в цілому вражає.

Практично кожного дня ми бачимо публічні викриття корупціонерів. Ще більше приймаємо скарг від суб'єктів господарювання та громадян. Потік інформації про злочини посадовими особами в ДФС всіх рівнів, вже став нормою та темою що заслуговує лише на посмішки як у суспільстві так і влади». - на своїй сторінці у Facebook написав Сергій Жук - голова Харківської обласної організації політичної партії "Єдиний Центр", помічник - консультант народного депутата України Віктора Балоги.
«А головне - без рук, що відрубані головною сокирою держави після затримання, я не бачив, а повернення злодіїв на посади це норма !
Прикро, що ми " Здобули" за результатами Революції гідності та війни, щось інше чим прагнули та за що боролися і боремося.
 
Огидно, що протидія та боротьба з корупцією стала лише пустими заявами тих кого обрали та інструментом влади, силовиків для переділу потоків, набуття бізнес монополій для своїх , а зокрема і Митниця стала притулком для корупційних злодіїв , величезною діркою для бюджету держави та особистою фінансовою гарантією якісного життя купки обраних. 
 
Вірю, в країні ще є гідні та ті що з здоровим глуздом та інстинктом самозбереження люди і це українське суспільство ще скаже останне слово», - зазначив Сергій Жук.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"