Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

«Похід на контрабанду» чергова імітація.
2018-08-31 14:22:00

«Похід на контрабанду» чергова імітація.

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога прокоментував ситуацію, щодо " Походу на контрабанду" - доручення голови уряду Держаудитслужбі, ДФС, Держгеокадастру і Національній поліції перевірити лісові господарства на предмет незаконної вирубки лісу.

 «Агенція лісового господарства підпорядкована уряду. Це по-перше.

По-друге, контракти заключає Агенція, а лісгоспи є лише відправниками.
По-третє, як можна відгружати кругляк, якщо законом це заборонено? Тоді, мабуть, було політичне рішення керівництва держави порушити закони України.
По-четверте, митниця та поліція також в сфері підпорядкування уряду. Чому в такому разі дозволяли порушувати закон?» - зазначив Балога.
 
«Тому раджу прем’єру вже визнати і свою провину за відсутність принциповості в трактуванні законів України та оголосити не стрілочників, а тих, хто приймав рішення порушувати закони.
Якщо прем’єр - ні, то немає більше нікого, хто би міг йти назустріч вимогам ЄС по відгрузці лісоматеріалів, окрім як президент.
Хоча окрім лісу, прем’єр міг би зупинити і контрабанду ввозу нафтопродуктів, продаж лівої горілки, непрозорий продаж бурштину та багато іншого.
Всі важелі в уряду є, всього-на-всього потрібно бажання, якого я не бачу.» - на своїй сторінці у Facebook написав лідер партії "Єдиний Центр", народний депутат України Віктор Балога

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"