В країні проблему економічного зростання хочуть вирішити шляхом зменшення числа тих, хто отримує пенсії. - Віктор Балога Лідер партії "Єдиний Центр"

В країні проблему економічного зростання хочуть вирішити шляхом зменшення числа тих, хто отримує пенсії. - Віктор Балога Лідер партії "Єдиний Центр"

Нам розказують, що підняття пенсійного віку – це така вимога часу і що всі так живуть. От тільки наші сусіди, де рівень життя значно вищий, а середня тривалість життя чоловіка – на 7 років довша, вирішили, що поляки не повинні ходити на роботу, поки не винесуть вперед ногами. На своїй сторінці у Facebook написав лідер партії "Єдиний Центр", народний депутат України Віктор Балога.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога:   Влада будує путінську модель держави
2017-09-19 18:04:00

Віктор Балога: Влада будує путінську модель держави

Якщо подивитися на проект бюджету на наступний рік, то стає все більш очевидно, що влада будує путінську модель держави, де обов’язком народу є жити в бідності, утримуючи «еліту» в розкоші. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 Він приводе просте порівняння. На охорону влади наступного року планують виділити на 182 мільйони гривень більше, ніж цього року, на СБУ – на 1 мільярд, на обслуговування Адміністрації Президента – на 145 мільйонів.

 
Натомість, на лікування важкохворих за кордоном цього року передбачено 389 мільйонів 948 тисяч гривень. В наступному році планують виділити копійка в копійку таку ж саму суму – 389 мільйонів 948 тисяч гривень. Тобто, коли писали бюджет, щоб лишній раз себе не перетруджувати, просто скопіювали красиву цифру з бюджету 2017 року. А реальну потребу в лікуванні українців за кордоном ніхто навіть не вивчав.
 
На психологічну реабілітацію та оздоровлення ветеранів АТО на цей рік передбачили 107 мільйонів 623 тисячі 800 гривень. А на ступний - лише на 1 мільйон 398 тисяч гривень більше. Навіть якщо взяти повністю суму, яка виділяється на цю статтю, то вона все одно буде меншою за ту, на яку зросло утримання Банкової.
 
«Тобто, влада хоче одного – жити ситим життям під надійною охороною. Їм байдуже навіть на тих, хто воював за наш і їхній спокій», - переконаний В.Балога.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"