Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога : Як і при Януковичу, чиновники змушені виконувати ідіотичні забаганки першої особи.
2017-09-11 18:12:00

Віктор Балога : Як і при Януковичу, чиновники змушені виконувати ідіотичні забаганки першої особи.

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога прокоментував нещодавні події, які назвав "Як Порошенко зустрічав Міхеіла Бін Ладена":

 "1. Програла Україна: нинішня влада виставила нашу державу дикунською територією, де не діють право і закони. У Берліні, Брюсселі, Парижі, Вашингтоні крутять пальцем біля скроні, бо в Києві зовсім злетіли з котушок.

 
2. Маємо владу параноїків.Особисті маразми правлячої верхівки втягли у шизофренію і психоз практично всі державні інституції. Як і при Януковичу, чиновники змушені виконувати ідіотичні забаганки першої особи. Хоча навіть при папєрєдніках такого цирку не було.
 
3. Влада в Києві порушила суверенітет сусідньої держави. Подарунок полякам, які і так вже косо дивляться в наш бік, Порошенко зробив розкішний, і Варшава ним неодмінно скористається. Чекаємо тиску і демаршів на міжнародній арені.
 
4. Можливі грати для Саакашвілі - це як посадка Тимошенко і Луценка. І хоч він фігура не того масштабу, як тоді була ЮВТ все ж каталізатор суспільного невдоволення Порошенком і владою буде відчутний. А якщо ще "пресонуть" і депутатів - процес піде швидше! Влада одержить ще більше болтів зі зворотньою різьбою.
 
5. Рядові поліцейські і прикордонники явно не хотіли влазити у цю дурню. Це - дуже важливий висновок. Між тими, хто "нагорі", і нормальними людьми внизу держапарату - розрив. Ніхто з силовиків не хоче бути крайнім.
 
6. Інформаційно Банкова захлинулася. Жодна з вкинутих тез не спрацювала. Сьогодні гундосять, що Саакашвілі підриває фундамент державності. Панове, напишіть самі на себе скаргу. Бо ваше скигління значить лиш те, що ви за три роки тільки послабили основи держави, якщо одному неозброєному грузину вдалося вас поставити у позу "зю".
 
Далі буде!," - зауважив єдиноцентрист.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"