«Похід на контрабанду» чергова імітація.

«Похід на контрабанду» чергова імітація.

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога прокоментував ситуацію, щодо " Походу на контрабанду" - доручення голови уряду Держаудитслужбі, ДФС, Держгеокадастру і Національній поліції перевірити лісові господарства на предмет незаконної вирубки лісу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Влада робить усе, щоб краще та працеспроможне населення виїхало на заробітки за межі країни. – Харківський Єдиний Центр
2017-09-03 17:41:00

Влада робить усе, щоб краще та працеспроможне населення виїхало на заробітки за межі країни. – Харківський Єдиний Центр

Шановні підприємці! Харківські єдиноцентристи, вітають вас з Днем підприємця! Сьогодні бізнес є дуже не простим в Україні, але він остається важливим фактором соціально-економічного благополуччя Харкова та країни в цілому.

 Зараз представники малого і середнього бізнесу активно проявляють себе в самих різних сферах життя, залучаючи все більше енергійних та ініціативних людей у сучасну економіку України, хоча влада робить усе, щоб краще та працеспроможне населення виїхало на заробітки за межі країни.

Наповнення бюджету, створення нових робочих місць, забезпечення українців необхідними товарами і послугами – все це складові вашої важливої участі в розвитку держави .
Ви займаєтеся важливою і відповідальною роботою, вносите значний вклад у забезпечення соціальної стабільності, сприяєте становленню громадянського суспільства в часи тотальної корупції і великої неповагу до вас зі сторони сучасної української влади. Не зважаючи на все це, Ви ведете благодійну діяльність, продовжуючи кращі традиції підприємництва.
Дякуємо вам за професіоналізм та сумлінну працю. Від усієї душі бажаємо стабільності та процвітання вашим підприємствам, вдалої реалізації бізнес-проектів! Міцного вам здоров'я, сімейного благополуччя і гарного настрою! Миру і спокою нашій святій землі ! Слава Україні!
 
З повагою,

Харківська обласна організація Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"