Сергій Жук: Харківська митниця - організоване злочинне угруповання.

Сергій Жук: Харківська митниця - організоване злочинне угруповання.

«В черговий раз затримання митника у Харківському аеропорту, який лише маленький механізм у великій корупційній схемі. Сьогодні місцеві підприємці біжать працювати до інших регіонів, заявляючи, що Харківська митниця - організоване злочинне угруповання. Нас статистика, на підтвердження, вражає!» - на своїй сторінці у Facebook написав Сергій Жук - голова Харківської обласної організації політичної партії "Єдиний Центр", помічник - консультант народного депутата України Віктора Балоги.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Влада робить усе, щоб краще та працеспроможне населення виїхало на заробітки за межі країни. – Харківський Єдиний Центр
2017-09-03 17:41:00

Влада робить усе, щоб краще та працеспроможне населення виїхало на заробітки за межі країни. – Харківський Єдиний Центр

Шановні підприємці! Харківські єдиноцентристи, вітають вас з Днем підприємця! Сьогодні бізнес є дуже не простим в Україні, але він остається важливим фактором соціально-економічного благополуччя Харкова та країни в цілому.

 Зараз представники малого і середнього бізнесу активно проявляють себе в самих різних сферах життя, залучаючи все більше енергійних та ініціативних людей у сучасну економіку України, хоча влада робить усе, щоб краще та працеспроможне населення виїхало на заробітки за межі країни.

Наповнення бюджету, створення нових робочих місць, забезпечення українців необхідними товарами і послугами – все це складові вашої важливої участі в розвитку держави .
Ви займаєтеся важливою і відповідальною роботою, вносите значний вклад у забезпечення соціальної стабільності, сприяєте становленню громадянського суспільства в часи тотальної корупції і великої неповагу до вас зі сторони сучасної української влади. Не зважаючи на все це, Ви ведете благодійну діяльність, продовжуючи кращі традиції підприємництва.
Дякуємо вам за професіоналізм та сумлінну працю. Від усієї душі бажаємо стабільності та процвітання вашим підприємствам, вдалої реалізації бізнес-проектів! Міцного вам здоров'я, сімейного благополуччя і гарного настрою! Миру і спокою нашій святій землі ! Слава Україні!
 
З повагою,

Харківська обласна організація Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"