В країні проблему економічного зростання хочуть вирішити шляхом зменшення числа тих, хто отримує пенсії. - Віктор Балога Лідер партії "Єдиний Центр"

В країні проблему економічного зростання хочуть вирішити шляхом зменшення числа тих, хто отримує пенсії. - Віктор Балога Лідер партії "Єдиний Центр"

Нам розказують, що підняття пенсійного віку – це така вимога часу і що всі так живуть. От тільки наші сусіди, де рівень життя значно вищий, а середня тривалість життя чоловіка – на 7 років довша, вирішили, що поляки не повинні ходити на роботу, поки не винесуть вперед ногами. На своїй сторінці у Facebook написав лідер партії "Єдиний Центр", народний депутат України Віктор Балога.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Харківський Єдиний Центр вітає з 1 Вересня!
2017-09-01 12:38:00

Харківський Єдиний Центр вітає з 1 Вересня!

1 вересня - хвилююче і важливе для всіх поколінь свято по всій Україні, це початок навчального року. Єдиний Центр вітає усіх , школярів, студентів вчителів та вихователів з цим святом.

 Шановні Харків'яни та мешканці області!

 
Від імені Харківських єдиноцентристів прийміть найтепліші вітання в Днем знань, з початком нового навчального року!
1 вересня - хвилююче і важливе для всіх поколінь свято. Цей день важливий для кожного, хто прагне до розвитку, до світу відкриттів, до отримання нових знань.
Дорогі школярі та студенти, сьогодні у вас починається новий етап серйозної роботи. Бажаю вам завзятості, наполегливості у досягненні поставлених цілей, гарних оцінок. Ви - наша надія на гідне майбутнє Харківщини та України в цілому.
Окремі вітання та слова подяки - вчителям та тим педагогам хто пішов на заслужений пенсійний відпочинок , працівникам сфери освіти - людям, які захоплені цією роботою, відверто відданим своїй справі!
Дорогі друзі! Нехай вас радують добрі, талановиті і чуйні учні, а робота буде ознаменована новими творчими досягненнями та успіхами. Благополуччя всім нам, миру і добра.
 
З повагою,
Сергій Жук,
голова ХОО Єдиного Центру.

Харківська обласна організація Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"