Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

2017-04-05 18:50:00

"Звернувся до голів міських, районних та обласних рад"

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога звернувся до голів міських, районних та обласних рад:

 «Кожну без винятку українську родину болісно вдарило запровадження Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, фактично щомісячної абонентської плати за користування мережами газопостачання. Це явний корупційний податок, яким державний регулятор обклав усіх українців в інтересах енергетичних монополій. Влада у змові з олігархами вдалася до цинічного і нахабного грабунку людей, які й без того ледь зводять кінці з кінцями.

 
Переконаний, що місцеві органи влади можуть захистити свої громади від такого здирництва. Одним із реальних і дієвих засобів протидії є переведення інфраструктури газопостачання міст і сіл в комунальне управління та створення комунальних підприємств із постачання газу для населення і промислових підприємств. Адже у багатьох районних центрах і містах газові мережі та газорозподільчі пункти були передані у безоплатне використання приватним облгазам. 
 
Перший крок у цьому напрямку вже зробила влада міста Мукачева Закарпатської області. Міськрада своїм рішенням від 4 квітня 2017 року повернула у власність територіальної громади майно міської розподільчої газової мережі. За цю постанову проголосувала переважна більшість депутатського корпусу. Увесь комплекс газових комунікацій передано на позабалансовий облік управління міського господарства міськради Мукачева.
 
Звертаюся до Вас із закликом ретельно проаналізувати цю ситуацію у Ваших територіальних громадах і прийняти аналогічні рішення в інтересах людей. Переконаний, що переведення газових мереж у власність територіальних громад і створення комунальних підприємств із постачання газу для приватних і промислових споживачів стане надійним засобом проти подальших спроб влади забрати останні копійки з людських кишень. Це також дозволить реально демонополізувати ринок газопостачання і знизити вартість газу для споживачів.
 
Припускаю, що на Вас чинитиметься шалений тиск – як владою, так і газовими монополістами. Імовірні погрози і протидія означатимуть, що Президент і уряд насправді обслуговують олігархів і заради власного корисливого зиску пішли проти свого народу. Закликаю Вас бути рішучими, твердими та послідовними, бо Ви дієте виключно в ім’я людей».  
 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"