Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Харківські єдиноцентристи вимагають від влади терміново та неупереджено розслідувати події у Балаклії.
2017-03-26 20:50:00

Харківські єдиноцентристи вимагають від влади терміново та неупереджено розслідувати події у Балаклії.

Трагедія що сталася на території військового арсеналу де вибухнули боєприпаси, повинна ретельно бути розслідувана, тож єдиноцентристи закликають силовиків вжити максимальних заходів для вчасного виявлення усіх фактів недбалості, корупції та проаналізувавши дані військових та розвідки, для отримання інформації у повному обсязі для неупередженого слідства . Про це заявили в Харківській обласній організації Єдиного Центру.

Нагадаємо, що 23 березня 2017-го о 2:46 у Балаклії Харківської області сталася серія вибухів на 65-му арсеналі Збройних сил України - найбільшій за розмірами базі зберігання боєприпасів.

Єдиноцентристи закликають державну та місцеву владу максимально задіяти всі можливості для надання допомоги мешканцям району що постраждали. Забезпечити кожному гідні умови життєдіяльності до їх повернення додому. Силовим структурам вжити дієвих  заходів для недопущення мародерства.- заявили в Єдиному Центрі.
Єдиноцентристи в подиві, чому в умовах постійної небезпеки відкритого вторгнення, зі слів політичного і військового керівництва країни, найбільший арсенал боєприпасів перебував у декількох сотень кілометрів від кордону з противником і не був переміщений в глиб території. Даний факт злочинної недбалості або зради, також повинен розслідуватися у рамках даної справи. - наголосили партійці.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"