В країні проблему економічного зростання хочуть вирішити шляхом зменшення числа тих, хто отримує пенсії. - Віктор Балога Лідер партії "Єдиний Центр"

В країні проблему економічного зростання хочуть вирішити шляхом зменшення числа тих, хто отримує пенсії. - Віктор Балога Лідер партії "Єдиний Центр"

Нам розказують, що підняття пенсійного віку – це така вимога часу і що всі так живуть. От тільки наші сусіди, де рівень життя значно вищий, а середня тривалість життя чоловіка – на 7 років довша, вирішили, що поляки не повинні ходити на роботу, поки не винесуть вперед ногами. На своїй сторінці у Facebook написав лідер партії "Єдиний Центр", народний депутат України Віктор Балога.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Харківські єдиноцентристи вітають  зі святом весни та любові.
2017-03-07 23:25:00

Харківські єдиноцентристи вітають зі святом весни та любові.

Дорогі жінки! Любі наші мами, бабусі, сестри, доньки, кохані. Від щирого серця вітаємо вас зі святом Весни!

 Ми з великим задоволенням і радістю приєднуємося до тих поздоровлень та компліментів, що ви почуєте сьогодні та наступними днями.

 
Любові і мудрості вам, родинного затишку, достатку, здоров'я і розуміння.
Нехай у ваших оселях панує мир і злагода. Нехай вас шанують ваші колеги. Нехай у вас завжди будуть сили та наснага робити цей світ кращим.
 
Жінка як весна ,вона символізує народження життя, тепло та ніжність. Саме це приваблює та знаходить відгук у серцях чоловіків – рідних та коханих, надихає їх на красиві і благородні вчинки. 
 
Окремі слова хочеться сказати в ці дені нашим матерям. Ви кожного дня даруєте нам свою любов. З любов’ю матері не може зрівнятися жодне почуття в світі. Материнське серце назавжди поєднується з серцем дитини невидимими нитями, що дає бажання жити, творити, боротися з труднощами. Спасибі вам, наші рідні матусі, за цю безкорисну, щедру, світлу, благословенну любов.
 
Щиро зичимо вам, дорогі жінки, вірного кохання, здійснення усіх сподівань та мрій! Нехай кожен день вашого життя буде сонячним, дарує радість та любов.
Чоловікам бажаємо берегти своїх рідних та коханих.
Міцного здоров’я, краси та весняного настрою, хай буде мир на нашій землі. 
 
Будьте щасливими, жінки України!
 
 

Харківська обласна організація Єдиного Центру
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"