Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога запропонував альтернативу Мінським угодам
2017-02-09 19:37:00

Віктор Балога запропонував альтернативу Мінським угодам

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога запропонував альтернативу Мінським угодам:

 1. Росія виводить свої війська і озброєння, а ОБСЄ проводить в ОРДЛО референдум, який має дати відповідь на питання, чого хочуть мешканці тих територій: повної незалежності, автономії в складі України, чи повернення під юрисдикцію Києва без будь-яких умов;

 
2. Якщо вони обирають останній варіант, ми приймаємо їх назад, але за таких обставин: ми беремо на себе фінансування цих територій, але зберігаємо внутрішній кордон, щоб не допустити поширення бандитизму, і не проводимо там жодних виборів найближчих 10-15 років.
 
На місці утворюємо військо-цивільні адміністрації, призначаємо керівниками місцевих жителів, які не були причетні до вчинення злочинів.
 
3. Якщо вони нам ставлять якісь умови, вимагають федералізації, то ми проводимо свій референдум і запитуємо в народу України: ми готові прийняти Донбас на його умовах, чи дати їм повну свободу і нехай живуть як хочуть.
 
Якщо наш народ вибере останній варіант, а я сумніваюся, що результат може бути іншим, – ми відділяємося від ОРДЛО стіною, як Ізраїль від Палестини. Вони будуть свою державу, а ми розвиваємо свою. Але без жодних Мінських угод, автономій і амністій.
 
Що це нам дає:
 
1. Припинення війни, що має призвести до визначеності;
 
2. Ми зберігаємо унітарний статус і шанс збудувати нормальну державу;
 
Якщо наш Гарант хоче припинити війну, а не постійно тримати країну в напрузі, то для нього це саме той варіант, як можна отримати мир, не поступаючись національними інтересами.
 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"