Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Віктор Балога : Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога закликав до створення нової Конституції України:

Новинавсі друкуватиДрукувати

Місцеві вибори повинні пройти на новій законодавчих базі і Конституції.- Лідер партії
2015-04-03 17:12:00

Місцеві вибори повинні пройти на новій законодавчих базі і Конституції.- Лідер партії "Єдиний Центр" Віктор Балога.

Дуже добре, що Президент нарешті поставив крапку в містифікаціях щодо місцевих виборів і сподіваюся, ми більше ніколи не почуємо, що їх можуть перенести на 2016-й рік. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

  

Він зазначив, що відповідно до Конституції вибори мають відбутися в останню неділю жовтня цього року і ніхто, в догоду політичній доцільності, не має права ставити під сумнів положення Основного закону.

 

Політик переконаний, що місцеві вибори мають пройти на новій законодавчій базі і з новою Конституцією, яка відображатиме реальну децентралізацію і обіцяну передачу повноважень місцевим громадам.

 

«Ми маємо зробити усе, щоб місцеві вибори задавали тон усьому політичному життю країни і були важливішими, ніж парламентські, як це є, наприклад, у Франції. Бо усі ці роки місцеве самоврядування було придатком до політичних проектів з київською пропискою», - вважає Віктор Балога.

 

На його думку, якщо влада від сьогоднішнього дня буде працювати над зміною Конституції і закону про вибори, то встигнедо виборів.

 

«До жовтня у нас ще є дві сесії парламенту і час на отримання висновків Конституційного суду. Якщо ж цього зроблено не буде, то говорити про місцеві вибори, як про механізм перезавантаження еліт, не доводиться. Як і про відмову від совкового центризму і перехід до європейської моделі розвитку громад», - переконаний політик.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"